Back to All Events

Костянтин Кондаков, Fiori flower company: «Листя в інтер'єрі та інші зелені тренди Maison&Object Paris 2016»

 

Лекторій безкоштовний, але кількість місць обмежена. Вхід за попередньою реєстрацією

 

Реалії 2016

Лекторій присвячений актуальному стану речей та пошуку власного місця в світовому дизайнерському контексті. Троє спікерів розкажуть про глобальні тренди та поділяться власним досвідом.

буг.jpg

18:30-19:00
Наталія Буг, дизайнер, викладач EDS
Головні тренди 2016 року: огляд iSaloni Milano, Maison&Object та Frankfurt Tendence

Щорічні виставки формують нові модні напрямки та течії. Вміння вловлювати натяки та передбачати примхи індустрії допомагає дизайнеру створювати актуальний продукт. Які кольори, текстури та матеріали актуальні цього року, а що переходить в категорію поганого смаку – пояснить викладач Європейської школи дизайну.

19:10-19:40
Костянтин Кондаков, Fiori flower company
Листя в інтер'єрі та інші зелені тренди Maison&Object Paris 2016

На виставці Maison&Object флористиці та декоруванню інтер’єрів живими і штучними рослинами присвячені окремі великі павільйони. Українські замовники також хочуть бачити в своїх інтер’єрах зелені стіни, кашпо та декоративні композиції. Які тенденції актуальні цього року і куди рухається флористична мода розкаже дизайнер-практик з компанії Fiori flower.

20:00-21:00
Катерина Соколова
Як зробити так, щоб вас помітили закордоном

Акустичні системи, спроектовані  Катериною Соколовою, випускає відома французька компанія Jarre Technologies. А її світильники серії Talisman можна побачити на провідних виставках на стенді компанії Forestier. Дизайнерка відкриє шляхи до завоювання світу – розповість як їй вдалося налагодити співпрацю з великими іноземними брендами.