ALPI FINDER DESIGN WEEK
 
 

Тиждень дизайну ALPI FINDER 2016

Міждисциплінарний проект, що поєднує дизайнерів, художників та модельєрів, студентів та знаних фахівців. Наша мета – пропагувати гарний смак та дизайн, створений в Україні. Спільним для проектів стане використання високоякісного дизайнерського шпону італійської фабрики Alpi.

 
 

ALPI як мистецтво

Стіни галереї прикрасять унікальні художні панно, створені художницею Мариною Талютто спеціально для виставки із використанням шпону італійського бренду Alpi. Серед іншого, в проекті будуть використані останні новинки: шпони, дизайн яких розроблений бразильською студією Campana Brothers та шведською групою Front.

Campana Brothers. Брати Фернандо та Умберто Кампана – дизайнерський дует, визнаний в усьому світі. Їхнім проектам властиві яскраві кольори, складні текстури, прості конструктивні рішення та елемент творчого хаосу. Завдяки братам Кампана ці риси тепер стали офіційними ознаками національного бразильського дизайну. В спеціальній колаборації вони створили шпон Alpi Pirarucu, малюнок поверхні якого відтворює малюнок шкіри доісторичної риби, характерної для Амазонки.

Front. Дизайнерська група, що складається з Софії Лагерквіст та Анни Ліндгрін. Для них важливими є дослідження та експеримент. За кожним проектом Front прихована глибока концепція та пошук. Дизайнерки ставлять собі запитання і шукають відповідь, саме за це їх люблять провідні світові бренди. Для фабрики Alpi вони створили шпон Drapery Wood.

Хто за ширмою?

NATALIA KAMENSKA X FILD
DZHUS X PAVEL VETROV
LITKOVSKAYA X MAKHNO
FROLOV X DOBROVOLSKA

У рамках колаборації предметні дизайнери обирають улюблених митців з модного світу. Результат роботи в парах – лімітована колекція авторських ширм.

Студія FILD готує ширму для Natalia Kamenska, дизайнер Sergey Makhno втілює ідеї LITKOVSKAYA, Олена Добровольська бере натхнення від FROLOV, а володар трьох премій Red Dot Павло Вєтров працює спільно з брендом DZHUS. Вони захоплювалися дизайном один одного на відстані, прийшов час творити разом.

Виготовлення предметів із серії «Хто за ширмою?» взяли на себе українські компанії зі світовим рівнем виробництва - Postformula, Енран, Vicoseli (натуральні принтовані тканини), Карара (вироби з мармуру), Cotto (виробник дизайнерського одягу), Sandubra (шпоновані деталі), Archimade (бетонний постамент).

Дизайнерські ширми стануть лотами благодійного аукціону. Долю виручених коштів кожна пара визначить самостійно.

 

Дні предметного дизайну

Сучасні українські дизайнери покажуть свої проекти: меблі, світильники та декор. Цікаві та концептуальні проекти та комфортні речі, якими зручно користуватися. Сьогодні вітчизняний дизайн пропонує якісну альтернативу світовим брендам, речі, що є конкурентноздатними на міжнародному ринку.

Серед учасників проекту PAVEL VETROV (3 нагороди Red Dot Design Awards), студія Sergey Makhno Architects, бюро ODESD2, бренд FILD, дизайнер Іван Войтович.

Auditorium

Для того, щоб дизайнерська галузь в Україні розвивалася, потрібно щоб фахівці ділилися знаннями та досвідом. ALPI FINDER AUDITORIUM – це зручний майданчик для поширення професійних знань.

Воркшопи з візуалізації предметів та інтер'єрів проведуть архітектори і дизайнери-практики студії Сергія Махно. Насичену програму запропонує також Європейська Школа Дизайну (член міжнародної асоціації IIDA).

 
 

Минулі події

 

Локація

Щербенко Арт Центр – майданчик в центрі Києва (вул. Михайлівська 22в) в стилі лофт з постійною експозицією сучасного українського мистецтва. В галереї встановлено професійне обладнання для виставок, світло і звук. На площі 140 кв. м. можна розмістити близько 200 чоловік в форматі вечірки або близько 80 сидячих місць.

 

 
 
 

Партнери

Інформаційні партнери

Головний радіопартнер:

Культурний партнер:

Фотопартнер:

Справжня кавова культура та авторські коктейлі:

Організаційна підтримка: Щербенко Арт Центр

 

Для усіх запитань та пропозицій звертайтесь за адресою: alpifinder@legnoprom.com.ua