FROLOV X Elena Dobrovolska. Перша зустріч

Середа, 17 серпня 2016

Showroom FROLOV

 
Олена Доровольська та Іван Фролов  Photography Anatoly Didyk

Олена Доровольська та Іван Фролов

Photography Anatoly Didyk

Зустріч в майстерні бренду Frolov почалася з шампанського. Кілька років тому дизайнери вже працювали разом. Іван Фролов оформлював вітрину для студії Dream design. Тоді обрали концепцію піп-шоу і залишили у затемненій вітрині кілька прорізей для очей. Зазираєш в отвір і підглядаєш за роботою дизайн-студії.

Для Олени ширма – це потужний образ. Підглядання та еротизм, відкритість та бажання приховати, таємні сенси і коди доступу. Дизайнерці близький підхід Івана Фролова: «Коли я вперше почула «Intelligent provocation», слоган бренду FROLOV – найперше подумала, чому це вигадала не я?!»

Олена та Іван виросли в історичному районі Києва, неподалік Павлівського скверу. Обидвоє ходили тими самими стежками, знають старі занедбані будівлі та цінують атмосферу традицій та богемності. Студія Івана Фролова базується на Гоголівській, в історичному будинку, де мешкали кілька знакових художників.

Досвід спільної творчості дається взнаки – з ескізом ширми дизайнери визначилися в перші десять хвилин зустрічі.

Коли з’ясувалося, що спільні погляди виросли на спільному ґрунті, вирішили прогулятися улюбленими місцями. Зупинилися біля Павлівського скверу. Нещодавно студія Dreamdesign виграла тендер на його реконструкцію, можливо, невдовзі тут буде сучасний простір для міського відпочинку. Зайшли на каву в «Шарлотту».

У рамках проекту «Хто за ширмою?» співпрацюють дизайнери з суміжних сфер. Фешн-бренди задають стилістику, фахівці предметного та інтер’єрного дизайну втілюють ідею в життя. Чотири колаборації – чотири авторські ширми. Результат ми побачимо 27-30 вересня в галереї Щербенко Арт Центр, де пройде Тиждень дизайну Alpi Finder

 
 
 
Natalia Kamenska X FILD. Перша зустріч

Natalia Kamenska X FILD. Перша зустріч

DZHUS X Pavel Vetrov. Перша зустріч

DZHUS X Pavel Vetrov. Перша зустріч

LITKOVSKAYA X MAKHNO. Перша зустріч

LITKOVSKAYA X MAKHNO. Перша зустріч

 
Legnoprom