Natalia Kamenska Х FILD. Перша зустріч

Середа, 27 липня 2016

Арт-простір Gallery 48

 
Наталія Каменська з Денисом Вахрамєєвим та Катериною Федоренко  Photos by Anatoly Didyk

Наталія Каменська з Денисом Вахрамєєвим та Катериною Федоренко

Photos by Anatoly Didyk

 

Проект "Хто за ширмою?" набирає обертів. Творчі пари зустрічаються, обмінюються ідеями та шукають образ. Катерина Федоренко та Денис Вахрамєєв зі студії FILD створюють ширму спільно з фешн-дизайнеркою Наталією Каменською.  

Місцем робочої зустрічі став Арт-простір Gallery 48. Локацію обрали як місце сили для сучасного українського дизайну. В галереї продається одяг, до якого доклала руку Наталія, а також висять аскетичні світильники від FILD.

Роботам Наталії Каменської властива прихована складність та нестандартні поєднання матеріалів. Меблі, світло та декор від FILD транслюють ідею лаконізму та чистоти ліній.

Мене вражають японські та китайські ширми з розписами ручної роботи та інкрустацією. Цікава робота виходить, коли у сучасних об’єктах дизайнеру вдається втілити одночасно минуле та майбутнє».
— Наталія Каменська

Команду студії FILD зацікавила передусім комунікаційна складова роботи: «У спільних проектах цінна сама взаємодія з людьми, спілкування та позитивні емоції. З Наталі ми знайомі вже давно. Завжди імпонувало не лише її творче бачення, але й стиль життя, мислення та ставлення до людей, до проектів. Важлива не сама діяльність або проявлена успішність, а те які стосунки з людьми та простором ти вибудовуєш», – розповідає співзасновниця студії Катерина Федоренко.

Учасники колаборації зійшлися в тому, що ширма – передусім, функціональний елемент інтер’єру та вирішили експериментувати з поверхнями. 

Готові ширми можна буде побачити з 27 по 30 вересня в столичному Shcherbenko Art Centre. Експозиція стане частиною нового масштабного проекту Тиждень дизайну Alpi Finder.

Іншими учасниками проекту «Хто за ширмою?» стали предметний та інтер’єрний дизайнер Сергій Махно разом із модельєром Лілією Літковською, предметний дизайнер Павло Вєтров та авангардний бренд жіночого одягу Dzhus, а також дизайнер Олена Добровольська з модельєром Іваном Фроловим.

 
 
 
 
DZHUS X Pavel Vetrov. Перша зустріч

DZHUS X Pavel Vetrov. Перша зустріч

LITKOVSKAYA   X   MAKHNO  . Перша зустріч

LITKOVSKAYA X MAKHNO. Перша зустріч

FROLOV X Elena Dobrovolska. Перша зустріч

FROLOV X Elena Dobrovolska. Перша зустріч

 
Legnoprom