DZHUS X Pavel Vetrov. Перша зустріч

Субота, 6 серпня 2016

Café Select

 
Павло Вєтров та Ірина Джус  Photos by Anatoly Didyk

Павло Вєтров та Ірина Джус

Photos by Anatoly Didyk

Той випадок, коли предметний та фешн-дизайнер до зустрічі в проекті «Хто за ширмою?» не були знайомі особисто. Робота пари стала цілковитим експериментом. 

Коли Павло Вєтров подивився добірку з прикладами одягу різних українських дизайнерів одягу, він миттєво визначив із ким хоче працювати. 

Одразу зрозумів, що стиль Dzhus, мінімалізм, чіткість ліній та поміркованість, мені близькі
— коментує Павло Вєтров
 
Анатолій  Ельгерт та Ірина Джус

Анатолій Ельгерт та Ірина Джус

Дизайнери зустрілися в новому київському закладі Café Select. Ірина починає з філософії одягу Dzhus: «У нашій стилістиці немає аморфних форм. Якщо деталі асиметричні, значить в цьому є логіка і вони підпорядковані певній закономірності. Завжди є відповідь на запитання "Чому саме так?"».

Павло Вєтров зосереджено слухає. Дизайнер має досвід роботи з різними замовниками – меблі за його проектами виготовляють кілька різних українських та європейських компаній. В активі Павла три відзнаки престижного міжнародного конкурсу Red Dot Design Award. Фешн надихає Павла Вєтрова не вперше: «Я побачив сукню, що лежала на кріслі. Образ врізався в пам’ять, я творчо осмислив його. Так з’явилося крісло In Dress».

Ірина дістає з паперового пакета артефакти: шматок залізобетонної огорожі, схожий на брутальну прикрасу (арматура проржавіла, а від бетону залишився невеличкий шматок), поїдену корозією сітку-рабицю та тріснутий бетонний браслет.

Блиск новизни не такий цікавий, як зістарені фактури, що несуть відбиток життя
— Ірина Джус

Колаборація Павло Вєтров X Dzhus презентує авторську ширму 27 вересня на відкритті Тижня дизайну Alpi Finder. Тоді ж у київському Щербенко Арт Центрі ми побачимо ширми від інших двох пар: FILD X Наталія Каменська, Сергій Махно X Litkovskaya, та FROLOV х Олена Добровольська.

 
 
 
 
Natalia Kamenska X FILD. Перша зустріч

Natalia Kamenska X FILD. Перша зустріч

LITKOVSKAYA X MAKHNO. Перша зустріч

LITKOVSKAYA X MAKHNO. Перша зустріч

FROLOV X Elena Dobrovolska. Перша зустріч

FROLOV X Elena Dobrovolska. Перша зустріч

 
Legnoprom