Хто ховається за ширмою? Нова колаборація українських дизайнерів.

 
©  Collage by  Liza Basay

© Collage by Liza Basay

 

NATALIA KAMENSKA X FILD

DZHUS X PAVEL VETROV

LITKOVSKAYA X MAKHNO

FROLOV X DOBROVOLSKA

У рамках спецпроекту предметні дизайнери обирають улюблених митців з модного світу. Результат  роботи в парах – лімітована колекція авторських ширм. Вперше їх покажуть 27 вересня в столичному Shcherbenko Art Center на Тижні дизайну Alpi Finder. 

Студія FILD готує ширму для Каменської, дизайнер Сергій Махно втілює ідеї Літковської, Олена Добровольська бере натхнення від Frolov, а володар двох премій Red Dot Павло Вєтров працює спільно з брендом Dzhus. Вони захоплювалися дизайном один одного на відстані, прийшов час творити разом.

Ширма має тисячолітню історію. Розписні китайські зразки сьогодні йдуть з молотка на впливових світових аукціонах. Коко Шанель була закохана в ширми і мала 32 різні. Ширма приховує найцікавіше в студії модельєра, дизайнера та богемного художника.  

Українські меблеві компанії зі світовим рівнем виробництва взяли на себе виготовлення предметів із серії «Хто за ширмою?». Ширми стануть лотами благодійного аукціону, кошти від якого підуть у ті сфери, які визначать самі дизайнери.

 
 

As seen in:

 
 
Legnoprom